İngiliz markası olarak doğup, Merve optik tarafından satın alınıp geliştirilerek dünyaya sunulan Hawk, çok genç bir marka olmasına rağmen trendy koleksiyonları, renk çeşitliliği, kaliteli malzeme ve işçiliği, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile son zamanlarda en çok tercih edilen gözlükler arasında yer almayı başardı.

Her yaşa ve her cinsiyete göre dizayn edilen Hawk optik ve güneş gözlükleri, zarif ve şık tasarımı, sağlam ve dayanıklı yapısı, ve uygun fiyat avantajı ile en çok tercih edilen gözlük markalarındandır.

Farklı renklerde, farklı geometrik biçimlerde tasarlanan ürünleri ile Hawk, her yaştan ve her yüz şekline uygun konsepti ile klasik, spor ve diğer tarzlara hitap eden ürünleri ile bir aksesuar olmanın çok ötesinde. Yuvarlak, köşeli, damla tasarımlar ile her yüz şekline uyan modeller sunan Hawk, her zevke hitap etmekte ve kaliteyi en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaktadır.

Hawk güneş gözlükleri, gerçek polarize özelliğine sahip olan ve güneşten gelen zararlı UV ışınlarına karşı yüksek koruma sağlayan özelliğe sahiptir. Optik ve güneş gözlüğü ürünleri ile dünyada önemli bir pazara sahip olan Hawk markası, göz sağlığını korumakta ve size mükemmel bir gözlük deneyimi sunmaktadır.